Doğum Sonrası Eski Halime Dönmek İstiyorum !

Hamilelikte aldığınız kilolar ve çatlaklar kabus gibi değil mi ?

Hangi Deforme Olan Bölgeye Hangi Uygulama ?

Her annenin rutin yaşadığı problemdir doğum sonrası birçok bölgenin deforme olması peki bu noktada hangi uygulamalar  yapılabilir ve hangi bölge için hangi uygulama uygundur.

Doğum Sonrası Estetik Uygulamaları Ne Zaman Yapılmalı ?

              Hamileyken kilo almak elbette ki kaçınılımaz birşey. Tabi ki bir annenin hamilelik sonunda eski haline gelmek arzusuda bir o kadar doğal bir durum. Peki o kadar kilodan sonra oluşan bedensel tahribat nasıl uygun şekilde yok olacak ? Ve bunun için uygun zamanlama ne zamandır ?

               Hamilelik sonrası estetik bir uygulama düşünülüyorsa bunun için ilk aşama kesinlikle alınan kiloların geri  verilmesidir. Bunun için doğum sonrası ilk 6 aylık periyotta düzgün bir diyet ile uygun bir kiloya düşeceksiniz zaten. Yani gözünüzde sakın büyütmeyin.

          Karnınızla ilgili bir estetik düşünüyorsanız önce karnınız için bir miktar süre vermelisiniz.

Bunun yanında eğer göğüsleriniz için bir estetik düşünüyorsanız bunun için uygun zaman emzirmenin bitmesini takiben 2 ay sonrasında göğüsleriniz için bir estetik düşünebilirsiniz.

Doğum Sonrası Oluşan Baş belası Çatlaklar İçin Yapılabilecek En Uygun Yaklaşım Nedir ?

             Doğum sonrasında oluşan çatlaklar , dermis tabakada ki yırtıklardır. Genellikle doğum sonrası kadınlarda bacaklarda , karında veya göğüslerde kırmızı çatlaklar halinde görülür ve çokta hoş olmayan bir görüntüdür.

          Rahatsız edici çatlaklarınız eğer karın bölgesindeyse karın bölgenizde ki çatlaklardan Karın Germe işlemiyle kurtulabilirsiniz. Karın Germe ameliyatı ile çatlak dokular ve tabakalar karından kesilip alınır ve bu şekilde kolay bir şekilde bunlardan kurtulabilirsiniz.

Karın Germe İstenmiyor İse Mezoterapi Yöntemi Tercih Edilebilir...

Lohusalık Esnasında Göz Bölgesine Herhangibir Uygulama Yaptırılabilir mi ?

                      Annelerin işi oldukça zor ve meşakkatli uykusuzluk , yorgunluk her an teyakkuzda olabilmeninde bedenlerine bir maliyeti var. Uykusuzlukları ve yorgunları ne yazık ki annelerin göz çevrelerinde kalıcı olmaya yakın izler bırakıyor. Peki bunun için herhangibir botoks veya dolgu işlemi gerekli mi ?

            Eğer anne kendini bu şekidle iyi hissedecekse botoksa  veya doldu işlemi uygulanabilir. Nihayetinde annelik ruhsal olarakta içten içe birçok düşünceye kapılabilinecek bir durum ve anne kendini bakımsız ve paspal hissedebilir. İşte bu uygulamalarda tam da bunun için...

           Yani kısacası botoks veya ışık  dolgusu gibi uygulamalar yaptırılabilir. Ve emziren annelerde de herhangibir sorun oluşturmadan uygulanabilir.

Hamilelikte aldığınız kilolar ve çatlaklar Doğum Sonrası Eski Halime Dönmek İstiyorum Doğum Sonrası Estetik Uygulamaları Ne Zaman Yapılmalı Doğum Sonrası Oluşan Çatlaklar İçin Yapılabilecek En Uygun Yaklaşım Nedir mezoterapi karın germe Bebek Sonrası Göbek Doğumdan Sonra Eski Kiloya Ne Zaman Dönülür