En İyi 5 AntiVürüs Programı

Hayatımızın bir parçası olan bilgisayarlarımızın güvenli olması bizim için çok önemli. Şahsi bilgilerimizi içinde barındıran bunun içinde kredi kartı bilgilerimiz dahi olan bu cihazlarımızın güvenliğini nasıl sağlıyoruz ?

Doğru Ve En İyi Vürüs Programları 2017

2016 tam anlamıyla teknoloji yılı oldu. 2017 ninde ondan kalır yanı olmayacak gibi görünüyor... İnternetin alıp başını gittiği fizyolojik ihtiyaçlarımızdan sonra sırayı alan bu sanal alemde güvenliğimiz bir o kadar önemli. Bu sebepten gelin en iyi 5 antivürüs programını inceleyip bulalım...

5- AVAST

5- AVAST

Avastı kullanmayan yoktur. Free versiyonu bile bazen iş görürken çok kasmaması bir avantaj olarak göze çarpıyor. Güzel ve basit arayüzü sizi yormuyor ve taramalarda iyi iş çıkarıyor.

4- Esed Nod32

4- Esed Nod32

Ah nod32 öğrencilik yıllarımızdaki alışkanlığımız indirip 2020 kadar lisans bulunabiliyordu. :)  Hızlı güvenilir bazen sapıtıp senin dosyalarıda silsede gerçekten güzel bir antivürüs programı.

3-NORTON

3-NORTON

Norton gerçekten başarılı bir program. Kullanımı zor olsada vürüslere geçit vermiyor. Bazen çok kasıp canınızı sıkabilir ama içiniz rahat olur.

2-Mcafee

2-Mcafee

Intel'in satın aldığı bu vürüs programı oldukça başarılı. Kullanışlı arayüz, hızlı ve güvenli tarama daha ne olsun ki ? Kullanabileceğiniz en iyi vürüs programları arasında Mcafee.

1- Kaspersky

1- Kaspersky

Vürüslere geçit vermeyen internetde güvenle gezebileceğiniz bir program. Özellikleri hep ayrıntıda gizli. Sizi yormaz, kasmaz ve yarı yolda bırakmaz. Kullanmanızı tavsiye ederim.

en iyi antivürüs antivürüs ücretsiz antivürüs