Kariyer Sahibi Hayvanlar ve Hak Ettikleri Maaşlar

Kariyer Sahibi Hayvanlar ve Hak Ettikleri Maaşlar

1. Kariyer Sahibi Hayvanlar

           Kariyer planlaması yapan insanlar çok çalıştılarını ve bulundukları mevkilere tırnaklarıyla geldiklerini hep söylerler. Ancak durum hayvanlara gelince şimdiye kadar hayvanların kariyer durumlarından bahsedeni görmedim.... gayet başarılı hayvanlar var bizce ve 1numaram.com olarak onlara hak ettikleri yeri biz verelim istedik :) ve işte hayvanların kariyerlerinde vardıkları noktalar.

2. Posta Güvercinleri

Posta Güvercinleri

Tarih boyunca kullanılmış çok ilginç hayvanlardır. durumlarına göre 10 Bin KM yol kat edebilirler. bunun yanında kendi dahili radarları da mevcuttur. Herhang bir maaşları olmamasına rağmen bir miktar yem karşılığında uzak mesafelere gidip gelmektedirler.Sanırım kariyer denilince ilk sıra posta güvercinlerinin olmalı...

ALMASI GEREKEN MAAŞ : 7.500 TL

3. Niyetçi Tavşanlar

Niyetçi Tavşanlar

       Niyetçi tavşanlar insnaların iyi haber alma ihtiyacını karşılayan , hem falcı hem de psikolog görevlerini layıkıyla yerine getiren gayet şahsiyetli hayvanlardır.

ALMASI GEREKEN MAAŞ : 6000 TL

4. Jimnastikçi Fil

Jimnastikçi Fil

            Filler cidden zeki hayvanlar, zaten sağlam kafa sağlam vücutta bulunur lafınız da boşa etmemişlerdir büyük ihtimalle sirkte çalışan bu fil'e ağır işçi diyerek 5000  TL Maaş verebiliriz bizce !

ALMASI GEREKEN MAAŞ : 5000 TL

5. İstasyon Şefi Kedi

İstasyon Şefi Kedi

            Bütün istasyonun yükü bu kedinin omuzlarında ve tabiki üst düzey bir kedi olduğundan dolayı galiba 4000 Tl maaşı hak ediyor.

ALMASI GEREKEN MAAŞ : 4000 TL

6. Dövüş Horozu

Dövüş Horozu

           Her ne kadar hayvanları dövüştürmeye karşı olsakta, eğer dövüşçü horozlara maaş verecek olsaydık.3500 TL verebilirdik.

ALMASI GEREKEN MAAŞ : 3.500 TL

7. Pompacı Köpek

Pompacı Köpek

            Resimdeki köpek, shell'de pompacılık yapıyor sanırım ama halinden gayet mutlu görünüyor. Ülkemizde şu anda asgari ücret 1400 TL olsada , biz ona 2000 Tl maaş verebiliriz değil mi ?

ALMASI GEREKEN MAAŞ : 2000 TL

hayvanlar kariyer sahibi hayvanlar posta güvercini niyetçi tavşan sirk hayvanları Kariyer Sahibi Hayvanlar ve Hak Ettikleri Maaşlar komik ilginç