Bir yıl içindeki değişimine inanamayacaksınız !

İki alışkanlığını bıraktı 80 kilo verdi

1. 19 yaşına geldiğinde 145 kilo olan Jessica, iki alışkanlığından vazgeçerek 1 sene içerisinde inanılmaz bir değişim yaşadı. Son halini görenler gözlerine inanamadı.

19 yaşına geldiğinde 145 kilo olan Jessica, iki alışkanlığından vazgeçerek 1 sene içerisinde inanılmaz bir değişim yaşadı. Son halini görenler gözlerine inanamadı.

Aşırı kiloluk olmak hem zor hem de sağlığa zararlı. Alışkanlıklarımızı değiştirmek de oldukça zordur. Bu nedenle Jessica'nın azmine hayran kalacaksınız!

1.5 yıl öncesine kadar Jessica Beniquez her gün fast food yiyor ve saatlerce televizyon seyrediyordu. “Yatağımda uzanıp Netflix izlerdim. Tek yaptığım yemek yemek, televizyon izlemek ve işe gitmekti” dedi. Jessica 19 yaşına geldiğinde tam 145 kiloydu. Bir yıl önce Jessica alışkanlıklarına bir son vermeye karar verdi ve böylelikle yeni hayatının serüveni başlamış oldu. Jessica kilo vermeye karar verdiğinde tam 145 kiloydu.

Bir yıl içindeki değişimine inanamayacaksınız önceki hali sonraki hali kilo verenler kilo vermek kilo vermek için kilo nasıl verilir