Zomato İsimli Yemek Yiyebileceğiniz Yerleri Bulma Amaçlı Android Uygulaması İnceleme

Karnınız acıktıysa ve aklınıza uygun bir mekan gelmiyorsa , alın size Zomato Android Uygulaması

Karnınız acıktıysa ve aklınıza uygun bir mekan gelmiyorsa hemen akıllı telefonunuzdan Google Play'e giriyorsunuz , arama bölümüne Zomato yazıp aratıyorsunuz ve hemen ÜCRETSİZ bir şekildeyüklüyorsunuz.

Zomato yemek yiyebileceğin yerleri aramak ve keşfetmek için kullanabileceğin en iyi uygulama. Bu, bulunduğun şehirdeki yemeğe çıkabileceğin bütün yerleri keşfedebileceğin, çekici bir şekilde tasarlanmış, kullanımı kolay sosyal bir restoran bulma uygulamasıdır. Nerede yiyeceğine karar vermek için güncel menülere, resimlere ve kulanıcı yorumlarına göz at, karar verdiğin yere gitmek için harita özelliğini kullan.

Arkadaşlarını ekleyerek güvenilir bir network oluştur ve yeni restoranları onların aracılığı ile keşfet.

• Restoranları, Kafeleri, Pubları, Barları konumlarına, mutfaklarına (ör: Çin, İtalyan, Hint), isimlerine (ör: Kahve Dünyası, Günaydın, Jamie's Italian) göre arayabilir ya da sizin için özel olarak hazırladığımız Popüler Restoran Listelerine göz atarak yeni yerler keşfedebilirsiniz.

• Şehrindeki, hatta şu an bulunduğun çevredeki restoranları keşfedebilir, arama filtrelerini kullanarak sana en çok hitap eden restoranları bulabilirsin.

• Yemeğe Çık, Paket Servis, Gece Hayatı veya Al - Götür kategorilerindeki restoranları seçmeden önce menüsünü, resimlerini, telefon numaralarını, yol tariflerini, kullanıcı yorumlarını ve diğer bütün bilgilerini görüntüleyebilirsin.

• Gittiğin restoranlara oy ver, yorum yap ve yediğin yemeklerin resmini uygulama aracılığı ile anında paylaş.

Zomato Birleşik Krallık, Hindistan, Brezilya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Endonezya, Türkiye, Portekiz, Filipinler, Katar ve Sri Lanka'dakiler de dahil olmak üzere artık 41 farklı şehirde. Zomato'yu kullanabilmek için giriş yapmanız gerekiyor; amacımız sizi daha yakından tanımak ve görmek isteyebileceğiniz içerikleri daha isabetli bir şekilde sunabilmek.

Uygulamayı 10 Milyondan fazla kişi indirmiş ve 5 puan üstünden 4,3 puanlama yapılmış

Uygulamayı 10 Milyondan fazla kişi indirmiş ve 5 puan üstünden 4,3 puanlama yapılmış

zomato zomato yemek uygulaması en iyi android uygulamaları android uygualama inceleme uygulama inceleme android uygulama ücretsiz uygulamalar en iyi android uygulamaları inceleme Zomato İsimli Yemek Yiyebileceğiniz Yerleri Bulma Amaçlı Android Uygulaması İnceleme Yemek Yiyebileceğiniz Yerleri Bulma uygulaması Zomato Android Uygulaması Google Play