WhatsApp Profil Hesabınızı Onaylattınız mı ?

WhatsApp'ta Onaylı Profil Dönemi !

Milyonlarca kişinin akıllı telefonunun olmazsa olmazı haline gelen WhatsApp'da onaylı profil dönemi başlıyor. WhatsApp'ın bu hamlesi işletmecilere yönelik bir hamle olarak görülüyor.

           WhatsApp artık kurum ve kuruluşlara yönelik  adımlar atmaya başladı. WhatsApp bundan böyle sadece kişisel değil işletmeler arası mesajlaşmalarda kullanılacak yeni özelliklerini duyruldu. Kişisel kullanıcıları çok fazla etkilemeyecek olsa da onaylı hesaplar kişisel kullanıcıların gelecekte ki birtakım şeyleri için hazırlık niteliğinde olabilir.

         Windows Phone platformundaki Beta sürümünde belirgin olarak ortaya çıkan WhatsApp onaylı profiller yeniliği sayesinde kişisel kullanıcılar olmasada kurumsal kullanıcılar işletmeler için iletişime geçmek istediklerinde arada ki iletişim daha güvenli bir şekilde sağlanacak.

            Bu şekilde  dolandırıcılığın ve olumsuzlukların önüne geçmeyi planlayan WhatsApp şirketi , onaylı hesap işaretiyle korunacak olup küçük ve orta büyüklükte işletmeler için gelecek olan bu özellik halijhazırda Android, Windows Phone ve iOS platformlarında kullanılacak.

WhatsApp Profil Hesabınızı Onaylattınız mı WhatsApp Hesabınızı Onaylattınız mı WhatsApp onaylı WhatsApp teknoloji haberleri Android Windows Phone ve iOS