Sevgilisiyle ilişkiye Girdi Ama Yanlışlıkla Sosyal Medyadan Tüm Takipçilerine İzletti !

Hatası Pahalıya Patladı

İnstagramda fenomeni olan kanadalı kadın , gerçekten yanlışlıkla mı yaptı bilinmez. sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiği anları o anda çevrimiçi olan yaklaşık 15 Bin takipçisine izletti.Bunu sonrada yanlışlıkla yaptığınız söylesede , tabiki gerçeği sadece kendisi biliyor.

Kristen Hancher isim kadın henüz 18 yaşında ve takipçileirne bol bol dans ederken kaydettiği videolarını izletiyor. Ancak bu defa takipçileri genç kadının dans eden videolarıyla değil sevgilisiyle yaşadığı fırtınalı bir cinsel ilişkiye şahit oldular.Ve bu nasıl olduysa yanlışlıkla oldu.

     Genç kadın ve sevgilisi yaklaşık 3 dakika boyunca canlı yayında cinsel ilişkiye girdiler sonrasında yorumlar yağmur gibi yağmaya başlayınca genç kadın bir açıklama yaparak " Videoyu izleyenler şunu bilsin ki bu sadece bir yanlışlıktan ibarettir. Ve bizi izleyenler görüklerini akıllarından derhal silsinler " açıklamasını yaptı.

Sevgilisiyle ilişkiye Girdi Ama Yanlışlıkla Sosyal Medyadan Tüm Takipçilerine İzletti Hatası Pahalıya Patladı Kristen Hancher instagram fenomen yanlışlık