Selda Bağcan Canlı Sahne’ de

Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne'de

Protest müziğin efsane ismi Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin konuğu oluyor.

Rolling  Stones'un '100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali' listesine adını yazdıran Selda Bağcan Red Bull Canlı Sahne'nin 2. konuğu olacak.

Selda Bağcan, 27 Eylül Çarşamba günü, akşam saat 21.00'da Zorlu PSM Studio'da şanslı izleyicileri ile buluşacak. Konser aynı anda www.redbull.com/canlisahne web adresinden canlı yayınlanacak , isteyenler online seyredebilecek.

70’liyıllara damgasını vurduktan sonra İngiliz Rolling Stones dergisinin '100 YılınEn İyi 100 Kadın Vokali' gibi önemli listesinde yer alan,  Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin ikincikonuğu oluyor. 27 Eylül Çarşamba günü saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’dan canlı yayınlanacakve www.redbull.com/canlisahne adresi üzerinden izlenecek konserdeBağcan’a Boom Pam eşlik edecek..

Ünüülke sınırlarını aşan ve dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilenBağcan konserde çok özel parçalar seslendirecek. Canlı Sahne serisinin ilkkonuğu MFÖ’nün performansı da 7 Aralık’a kadar aynı adresten izlenebiliyor.

Yılsonuna kadar her ay başka bir ismin ağırlanacağı konserlere katılım kısıtlısayıda olacak. Özel davetiye kazanmak için aynı adresi ve sosyal medyahesaplarını takipte kalmak gerekiyor.

Canlı Sahne Selda Bağcan redbull konser