PicsArt Photo Studio , Android Uygulaması İncelemesi

Fotoğraflarınıza istediğiniz efekti verebileceğiniz birbirinden güzel kolajla yapabileceğiniz süper bir uygulama

PicsArt Photo Studio tamamen ÜCRETSİZ bir fotoğraf editörü. Kolaylıkla birbirinden profesyonel efektler , kolajlar , çerçeveler , metin efektleri fotoğraf ızgarası gibi kullanıcılara sunulan neredeyse sayısız kolaylıklar mevcut.

   Şimdiye kadar  400 Milyondan fazla indirilmiş bir android uygulaması.

       

PicsArt Photo Studio Uygulamasının Kısa Tanıtım Videosu

Resimlerinize birbirinden profeyonel remiks adı verilen efektler uygulayabilir , paylaşabilirsiniz.

Resimlerinize birbirinden profeyonel remiks adı  verilen efektler uygulayabilir , paylaşabilirsiniz.

Resimlerinize istediğiniz çıkartmaları uygulayabilirsiniz . Bunun için PicsArt Photo Studio çıkrtma kütüphaneleri sizleri bekliyor.

Resimlerinize istediğiniz çıkartmaları uygulayabilirsiniz . Bunun için PicsArt Photo Studio çıkrtma kütüphaneleri sizleri bekliyor.

Yaratıcılığınızı ateşleyin....

Yaratıcılığınızı ateşleyin....

Herşey sizin yaratıcılıınıza kalmış burada yapabileceklerinizin sınırı yok.

Herşey sizin yaratıcılıınıza kalmış burada yapabileceklerinizin  sınırı yok.

Çektiğiniz fotoğraflara birbirinden hoş kolajlar yapıp sosyal medya hesaplarızda paylaşabilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflara birbirinden hoş kolajlar yapıp sosyal medya hesaplarızda paylaşabilirsiniz.

Çıkartma Kütüphaneleri

Çıkartma Kütüphaneleri

Sizi bambaşka birine dönüştürebilecek efektler sizleri bekliyor.

Sizi bambaşka birine dönüştürebilecek efektler sizleri bekliyor.

PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio Uygulaması Hakkında Firma Açıklaması

400 milyondan fazla yükleme ile, PicsArt, mobil cihazlarda ücretsiz, kullanımı kolay ve filtrenin çok ötesine geçen #1 numaralı fotoğraf editörüdür. PicsArt'ı indirin ve tüm araçların, efektlerin, kolaj yapıcının, kameranın, ücretsiz küçük resim kütüphanesinin, kullanıcı tarafından oluşturulan milyonlarca çıkartmanın ve çizim araçlarının keyfini çıkarın. PicsArt, müthiş resimler oluşturmanıza, yeni teknikler denemenize ve düzenlemeye açık resimleri müthiş kolajlara ve memes'lere dönüştürerek arkadaşlarınızla eğlenmenize yardımcı olur.

Kolaj yapıcı, çizim araçları, fotoğraf editörü, kamera ve çok daha fazlasını içeren PicsArt, hepsi bir arada paketiniz. Hem de ÜCRETSİZ. 

Müthiş düzenlemelerinizi Instagram'da #picsart etiketiyle paylaşın, favorilerimizi sayfamızda yayımlayalım!

GÜÇLÜ FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

1000'lerce harika özelliğe sahip PicsArt'ın fotoğraf editörü, müthiş resimler oluşturmanız için gerekli olan her şeye sahiptir. Kesmek, kırpmak, esnetmek, klonlamak, metin eklemek ve eğrileri ayarlamak için araçlar içerir. Ayrıca sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar ve belirtme çizgileri içeren bir kütüphaneye sahiptir. İnce ayarlamalar yapmak ve resminizin sadece bir kısmına uygulamak için, tüm araçların fırça modu vardır. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve müthiş metin kaplamaları oluşturmak için yüzlerce yazı tipi sunar. PicsArt, hızla gelişen Yapay Zeka destekli ve Prisma tarzı efektler de sunar.

Ayrıca müthiş çift pozlama düzenlemeleri yapabileceğiniz en iyi yer, PicsArt. Şeffaflığı ayarlanabilir katmanlar kullanarak çift pozlama (veya iki fotoğraf montajı) yapabilirsiniz. Kendi resimlerinize, arkadaşlarınızın resimlerine veya kullanıma açık resimlere metin uygulayarak memes'ler oluşturabilirsiniz.

MÜTHİŞ ÇIKARTMALAR, KÜÇÜK RESİMLER VE CUTOUT'LAR

PicsArt'ın Kesme (makas) Aracı, herkesin kullanabileceği özel çıkartmalar oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar. PicsArt topluluğu şimdiden milyonlarca ücretsiz özel çıkartma ve küçük resim oluşturdu. Hepsi de mesajlaşma ve remikslemede kullanmanız için hazır — ve ücretsiz.

YARATICI KOLAJLAR VE KILAVUZLAR

PicsArt'ın kolaj yapıcısı 100'lerce şablon sunar ve PicsArt topluluğu her gün arka plan olarak kullanılabilen binlerce yeni resim yükler. PicsArt, Kılavuz tarzı resim kolajları, şablonlu kolajlar ve serbest düzenleme kolajları yapmanızı sağlar. Wow!

ÖZEL ÇİZİM VE KAMERA

PicsArt Çizim, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir. İlaveten, PicsArt kamera, canlı efektlerle fotoğraflar çekmenizi ve çıkartmalar oluşturmanızı sağlar. Evet, çektiğiniz fotoğraflardan anında çıkartmalar oluşturabilirsiniz — Çok kolay!

REMİKSLE VE DÜZENLEMEYE AÇIK

Biz mobil cihazlarda resim remikslemeyi *icat* ettik! Bu demek oluyor ki, PicsArt'ta düzenlemeye açık herhangi bir resmi alabilir, düzenleyerek kendi dokunuşunuzu ekleyebilir ve sonra tekrar PicsArt'ta paylaşabilirsiniz. Başkaları resimlerinizi remikslerken takip edin ve bir resmin tüm remikslerini tek bir dokunuşla görün. Fotoğrafları birleştirerek, çıkartmalar uygulayarak, çizerek, küçük resim ekleyerek ve kolajlar oluşturarak remikslemenin tadını çıkarın!

ARKADAŞLARINIZLA REMİKSLEYİN - REMİKS SOHBETİ!

PicsArt'ın Remiks Sohbeti, arkadaşlarınızla konuşmak ve müthiş resimler oluşturmak için yepyeni bir yoldur. Fotoğraflarınızı 1:1 veya arkadaşlarınızla hızlı remiksler yapabileceğiniz sohbet grubunda paylaşın. Düzenlemeye açık tüm resimler ve çıkartmalar Remiks Sohbetinde kullanılabilir. Ayrıca arkadaşlarınızın fotoğraflarını ve çıkartmalarını da kullanabilirsiniz. Kedi küçük resimleri mi istiyorsunuz? Ya da bir bıyık çıkartması? Evet, bizde hepsi var.

PicsArt tüm bu yaratıcı araçları ücretsiz olarak sunuyor, şimdi deneyin!

en iyi android uygulamaları android uygualama inceleme uygulama inceleme android uygulama ücretsiz uygulamalar en iyi android uygulamaları inceleme PicsArt Photo Studio fotoğraf uygulaması kolaj uygulaması Kolaj Yapıcı ve Editör cutout android fotoğraf uygulaması