Nokia 7 rekora koşuyor!

İlk etap satışları bugün başlayacak olan Nokia 7 modelinin şimdiden rekor sayıda başvuru aldığı ve başvuruların tüm hızıyla sürdüğü belirtildi.

İlk etap satışları bugün başlayacak olan Nokia 7 modelinin şimdiden rekor sayıda başvuru aldığı ve başvuruların tüm hızıyla sürdüğü belirtildi. Gelen bilgilere göre Nokia 7 için ilk etap satışında en az 100.000 adet ürün satışı gerçekleştirilecek.

Nokia 7 müthiş ilgi gördü!

Geçtiğimiz hafta içerisinde resmi olarak tanıtılan Nokia 7‘nin ilk etap satışları Çin’de bugün başlayacak. Hatırlarsanız etkinlikte cihazın 24 Ekim tarihinden itibaren Çin pazarına giriş yapacağı ve uzun bir süre yalnızca Çin’e özel olarak satılacağı belirtilmişti. Her ne kadar HMD Global sessiz kalsa da, cihazın bir süre sonra küresel pazarda da görülebileceği ümit ediliyor.

HMD Global tarafından yapılan açıklamaya göre yaklaşık 320 euro fiyat etiketiyle ön kayıt işlemine açılan cihaz için şimdiden 100,000 başvuru gelmiş durumda. Her ne kadar bu 100,000 kişinin hepsinin akıllı telefonu satın almayacağına kesin gözüyle bakılsa da, başvuruların tüm hızıyla sürmesi şirkete umut veriyor.
kaynak : shiftdelete

Nokia 7 rekora koşuyor! Nokia 7 Nokia 7 satışa sunuldu fiyat