NBA 2K18 Şimdi Türkiye'de

Grafiklerine hayran bırakacak bir oyun !

Playstation konsollarının türkiye'de ki dağıtım işlerini üstlenen Sony Eurasia , 2K Interactive ile olan iş beraberliğinin medya ya yansıması sonrasından 2K oyununun dağıtımına start verdi.

Basketbol oyunu denildiğinde herkesin bildiği ve ilk akla gelen oyun adı olan NBA 2K serisinin heyecanla beklenen NBA 2K18 oyunu Türkiye'de oyun severlerin beğenisine sunuldu.

NBA 2K18 oyununun  tanıtıldığı basın toplantısında oyun hakkında bilgiler veren PlayStation Türkiye Oyun Ürün Müdürü Sercan Sülün ;  "PlayStation Türkiye olarak oyuncuları odağımıza koyarak, her zaman onlara en iyi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bunun yanında dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çok büyük ve önemli ortaklıklara imza atıyoruz. İşimizin kapsamını ve oyunculara sunduğumuz fırsatları daha da büyüten bu ortaklıklardan sonuncusu, Eylül başında duyurduğumuz Take-Two iş birliği idi. Sony Eurasia olarak, Take-Two bünyesinde yer alan Rockstar Games ve 2K tarafından geliştirilen tüm oyunların PlayStation formatlarının dağıtımını üstlenmiş bulunuyoruz. Bu iş birliğinin ardından dağıtımını üstlendiğimiz NBA 2K18'i tüm oyun ve basketbolseverlerle buluşturmaktan dolayı çok heyecanlıyız" dedi.

NBA 2K18, bu oyunla beraber  yeni özellikleri de içinde barındırıyor. "The Neigborhood" özelliği sayesinde oyunu oynayanlar sadece saha içinde değil  saha dışında da NBA oyuncusunungerçek hayatında neler oluyor aynısını yaşama şansını buluyor...  " MyGM " özelliğiile siz oyun oynarken attığınız adımlar oyunun gidişatını kesinlikle etkiliyor.

NBA 2K18'in gelişmiş grafikleri çin söylenecek tek şey kesinlikle mükemmel olduğu ! yara izleri oyuncuların kolunda ki gerçekçi dövmeler , oyun kesinlikle keyifli oynanacak bir oyun.

NBA 2K18'in fiyatı ne kadar NBA 2K18 NBA 2K18 basket oyunu The Neigborhood MyGM