Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu Rezaletinde Yeni Gelişme ! Meğer 14 yaşından beri...

Murat Başoğlu Olayında Rezalet Üstüne Rezalet

Adı ensest ilişki Rezaletinde karışan Murat Başoğlu ile yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın çarpık ilişkisinin belgesi olan seks fotoğrafları internette dolaşmaya başladı. 

Murat Başoğlu ile Burcu Başoğlu Kabadayı görüntüler sonrasında hiç konuşmazken ensest ilişki ailelerini oldukça yıprattı. Burcu Başoğlu ile ilgili ise yeni bilgiler ortaya çıktı. 

Olay yeni değilmiş meğer ,Burcu Başoğlu ilk eşini de Murat Başoğlu ile olan ensest ilişkisi nedeniyle boşamış. Ensest ilişki rezilliği bakanlığı da harekete geçirdi. İşte Murat Başoğlu ile yeğeni Burcu Başoğlu'nun ensest rezaletiyle ilgili son bilgiler ve son haberler şu şekilde;

Ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun Bodrum'da bir teknede dudak dudağa öpüşürken yakalandığı kadının yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu ortaya çıkalı daha birkaç gün oldu. 2 yıllık eşi Selçuk Kabadayı'nın boşanma ve tazminat davası açtığı Burcu Başoğlu'nun ilk eşinden de öz amcası Murat Başoğlu ile olan çarpık ilişkisi yüzünden olaylı bir şekilde boşandığı öğrenildi.

Burcu Başoğlu'nun babası emekli memur Tahir Mahir Başoğlu ile annesi  Zekiye Başoğlu 10 yıldır ikamet ettikleri Ayvalık'ta site içindeki yazlık evlerini satışa çıkartıp ortadan kayboldular. Komşuları, “Veda etmeden gittiler” şeklinde konuştular...

Murat başoğlu Burcu başoğlu Ensest Haberler 14 yaşından beri Rezalet Murat başoğlu haberleri