Melih Gökçek’in istifa açıklamasının ardından sosyal medya yıkıldı!

Haftalardır konuşulan ‘Melih Gökçek ne zaman istifa edecek?’ soruları bugün Erdoğan – Gökçek görüşmesinin ardından netliğe kavuştu.

Melih Gökçek, 28 Ekim Cumartesi günü istifa edeceğini duyurdu. Sosyal medyada olay oldu. Çankaya Belediyesi'nin attığı tweet ise dikkatlerden kaçmadı.

Haftalardır konuşulan ‘Melih Gökçek ne zaman istifa edecek?’ soruları bugün Erdoğan – Gökçek görüşmesinin ardından netliğe kavuştu. Anti demokratik bir biçimde Erdoğan’ın istifasını istediği Melih Gökçek, Beştepe’de yapılan görüşme sonrası sosyal medya hesabından “İnşallah Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Meclisini olağanüstü toplayacak ve Meclis üyesi arkadaşlara veda edip, istifamı vereceğim.” açıklamasını yaptı.

ÇANKAYA BELEDİYESİ’NDEN MANİDAR PAYLAŞIM!
Gökçek’in istifası sonrası sosyal medyada Barış Yarkadaş, ‘İstifa etmiyorsunuz! İstifa ettiriliyorsunuz! Bari bir kez doğruyu söyleyin sizi seçen halka… Bir kez!!!’ diyerek yaşanan antidemokratik uygulamaya isyan etti. Çankaya Belediyesi ise resmi hesabından Gökçek’in istifa açıklamasının ardından ‘Sevgili Çankayalılar, kutlamalarda havai fişek kullanmak kuşlara zarar vermekte, sokak hayvanlarını korkutmaktadır. Lütfen tercih etmeyin.’ paylaşımında bulundu.

Nevşin Mengü ise sosyal medyada istifa haberinin ardından ‘Nolacak şimdi onca oyuncak? Ankaralı transformers öksüz mü kaldı?’ paylaşımında bulundu.

İşte sosyal medyada Gökçek’in istifası sonrası konuşulanlar:

 Takip et


İstifa etmiyorsunuz! İstifa ettiriliyorsunuz! Bari bir kez doğruyu söyleyin sizi seçen halka... Bir kez!!!


 Takip et


Nolacak şimdi onca oyuncak? Ankaralı transformers öksüz mü kaldı?


Resmi Twitter'da görüntüle

 Takip et


Melih Gökçek Cumartesi


Resmi Twitter'da görüntüle

 Takip et


Sevgili Çankayalılar, kutlamalarda havai fişek kullanmak kuşlara zarar vermekte, sokak hayvanlarını korkutmaktadır. Lütfen tercih etmeyin.

18:48 - 23 Eki 2017

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

 Takip et
✌️

Ya o değilde cumartesi ankarada otobüsler bedava mı? Her bayramda yapıyolar ya hani?
http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/melih-gokcekin-istifa-aciklamasinin-ardindan-sosyal-medya-yikildi-2060628/

Melih Gökçek’in istifa açıklamasının ardından sosyal medya yıkıldı! melih gökçek istifa melih gökçek istifa