Kamu Taşeron Çalışanları Platformu Desteğiyle, Taşeron Sandık Öncesi KADRO Bekliyor...

Kamu Taşeron Çalışanları Platformu Desteğiyle, Taşeron Sandık Öncesi KADRO Bekliyor...

     Sandık Öncesi Taşerona Kadro Verilmeli

        Kamu Taşeron Çalışanları Platformu Genel Başkanı Halit Önük artık hükümetin verdikleri sözü tutmaları hususunu 9 şubat 2017 tarihinde tekrar yineledi. Habertürk'te ana haber bülteninde de seslerini bu şekilde duyuran platform taşeron işçilere verilen söze göre referandum da kullanacakları oyların şekilleneceğini dile getirdi.  Yani taşeronlara kadro verilmediği taktirde  yaklaşık 750 Bin taşeron işçinin sandıkta "HAYIR" oyu kullanacaklarını söyledi.

    Hükümet Taşerona Kadro Sözünü Tutsun

Tüm türkiye genelinde , devletin tüm kurumlarında çalışmakta olan yaklaşık 1 milyon 250 Bin Taşeron İşçi bulunuyor ve hükümetten sözlerin tutulup kadroya alınmayı istiyorlar.


Asgari Ücret Net 1750 TL Olmalıydı

     Halit Önük , yapılan son artışla beraber minimum 1750 TL olması gerektiğini ve bu ücretle dahi geçinmenin insan üstü bir olay olduğunu sözlerine ekledi.

Facebook'ta Taşeron İşçilere Destek İçin Kurulmuş Destek Sayfaları ve Grupları Listesi

Halit Önük TV'de Yayınlanan "TAŞERON KONUSU VİDEOSU"

          

son dakika taşerona kadro taşerona kadro haberleri taşerona kadro müjdesi halit önük kamu taşeron işçileri facebook taşeron işçiler sosyal medyada birleşiyor taşerona kadro isteyenler kamu taşeron çalışanları platformu taşeron kamu çalışanları taşeron son dakika