Jim Carrey’li “Sonic the Hedgehog” Filmiyle Tanışın!

Oyun dünyasının sevilen kahramanlarından Sonic the Hedgehog bu defa sinema perdesine geliyor! Gerçek oyuncularla çekilen yapımdan ilk fragman yayınlandı.

Sevgili kirpimiz Sonic hayatımıza gireli 28 yıl oluyor. Ünlü oyun firması SEGA’nın en meşhur işlerinden biri olan Sonic’i daha önce televizyonda çizgi film olarak izleme fırsatımız da olmuştu. Ancak bu sefer gerçek oyuncularla çekilen bir yapımla karşımıza geliyor! “Sonic the Hedgehog” filmine hazır olun!

Klasik kötü adamımız Dr. Ivo Robotnik rolünde Jim Carrey’yi göreceğimiz yapımdan ilk fragmansa geldi bile. Hızıyla gözlerimizi sulandıran, yıllarca oyun dünyasında esip gürleyen Sonic’i şahane bir kadroyla sinemada görecek olmak fikri oldukça heyecanlandırıcı.

Ben Schwartz’ın seslendirdiği Sonic’in bu macerasında işlerin yine hayli karıştığını görüyoruz. Amerikan Ordusu tarafından da takip edilen Sonic, bir yandan baş düşmanı şeytani Dr. Ivo Robotnik’ten altın yüzüklerini geri almaya çalışıyor. Green Hills kasabasının şerifi, kahraman kirpimize yardım etmek için gözünü karartır, ancak elbette işler sanıldığı gibi gitmeyecektir.

8 Kasım 2019′da vizyona girecek yapımın yönetmen koltuğunda Jeff Fowler var. Bu Fowler’ın ilk uzun metraj deneyimi. Ancak içinizi ferahlatacak şöyle bir bilgi verelim. Kendisi Where the Wild Things Are adlı efsanede, görsel efekt konusunda çalışmış. En azından gerçek dünyada maceraya atılan Sevgili Sonic’imizin en azından görsel açıdan emin ellerde olduğunu söyleyebiliriz.

Jim Carrey ile birlikte yapımın önce çıkan oyuncuları şöyle: James Marsden, Neal McDonough, Debs Howard veLeanne Lapp.

1991 yılında SEGA’nın konsolu için üretilmiş bir kahramanı 2019 yılında 90 milyon dolarlık bir filmin başrolünde görmek nereden baksanız tuhaf bir his.

“Sonic the Hedgehog” fragmanını nasıl buldunuz? Filmden umutlu musunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!
kayiprihtim

Jim Carrey Sonic the Hedgehog film sinema Ben Schwartz SEGA