İsimli Dövmeleri Sildirmenize Gerek Kalmadı

Bu bir ' İsimli Dövme Geri Dönüşüm ' Hareketidir.

Giden Sevgilinin Ardından Dövmeme Ne Olacak Sorunsalı !

           Hayatınızda birisi var mesela , adı CAN olsun  ( erkekler için ayrı ayrı yazmayayım dedim ) gittiniz kadın başınızla aslanlar gibi dövmeciye , kolunuza büyük puntolarla CAN yazdırdınız. 2 ay sonra CAN size elveda dediği vakit... Aman Tanrııımmmm ! Kolumda ki dövmenin hali ne ola ki diye başladınız düşünmeye .... Gider sildiririm düşündüğün şey'e bak dediğini duyar gibiyim ama biraz daha yaratıcı olunabilir..

               Ya kolunuza yazdırdığınız CAN yazısını " I CAN LOVE AGAİN " şeklinde modifiye ettiriceksiniz.

Ya da bundan daha hayırlı ve insancıl yolu Ogilvy Brezilya Ajansı zaten sizin için bulmuş....

Dövmeni Sildirmeyin , Hayvan Sahiplenin

                Eveet giden gitti , kalan sağlar olarak bitek dövmeniz kaldı. Şimdi dövmeyi sildirmekte bedava değil sonuç itibari ile değil mi ?

                  Bunun için Brezilyada ki  Ogilvy isimli bir ajans  mükemmel bir kampanya hayata geçirmiş durumda . Bu  şekilde hem problem haline gelen dövmenize bir çözüm yolu bulmuş oluyorsunuz hemde deyim yerindeyse sevaba girmiş oluyorsunuz.

          Hayvan malzemeleri satan PETZ firması için bir kampanya hazırlanıyor ve bu kampanya dahilinde sahipsiz hayvanları sahiplendirmek görev ediniliyor.

                PETZ firması sana diyo ki ; " Gel bu isimli dövmeyi silme ! biz sana CAN isimli bir kedi köpek neyse bulup verelim , o dövmende öylece aynen dursun sakın sildirme !

               

Ogilvy Brezilya ajansı Petz Dövme İsimli dövme dövme sildirme isimli dövme sildirme Dövmeni Sildirmeyin Hayvan Sahiplenin Giden Sevgilinin Ardından Dövmeme Ne Olacak Sorunsalı ilginç haber