Günlük burç yorumu 19 Nisan 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Nisan 2019 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, aile problemleri yüzünden kendini çaresiz hisseden bir arkadaşınız bugün size gelebilir. Bu kişinin sorunu iletişim problemi olabilir. Durumun ruh halinizi etkilemesine izin vermeyin. Sadece gerçekleri belirtin ve arkadaşınızı her faktörü göz önünde bulundurmaya teşvik edin. Bunu yaparken kendi sorunlarınızla ilgili bazı görüşleriniz olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, fikirlerinize her zamankinden daha fazla insan aşık ve bugün sizinle konuşmak isteyebilirler. Öyleyse mümkün olduğu kadar çok insanla birlikte olun ve yıldız olma duygusunu yeniden yaşayın. Dikkatlerin üzerinizde olması sizi canlandırıyor. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli bir yemek planlayabilirsiniz.

farmasi

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün parasal konular hakkında ikilemde kalabilirsiniz. Paranızı dilediğiniz kadar harcamak size kalmış, ancak gereksiz harcamalara kapılmayın. Nedenini saptayamadığınız kas ağrıları hissedebilirsiniz. Hareketsizlik sonucu olabilirler. Dışarı çıkın ve açık havada yürüyüş yapın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bir aile üyesi, açıklama yapılmadan ortadan kaybolabilir. Bu herkesi endişelendirecek. Sakin kalmak ve ortak tanıdıklarınızı aramak en iyisidir. Gün boyu, içinizde bir sıkıntı olabilir, sanki kötü bir şey olmak üzereymiş gibi. Rahatlayın! Bu endişe muhtemelen etrafınızdaki karmaşadan kaynaklanan belirsizlikten kaynaklanıyor. Karamsarlığın sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yakın arkadaşınız veya akrabanızla iletişim kurmak çok kolay olmayabilir. Görünüşe göre bu kişi size arkadaşça davranıyor, ancak sizden sakladığı şeyler olabilir. Ona biraz izin verin. Arkadaşınızın düşünmeyi durduramadığı bazı üzücü durumlar olabilir. Yarın her şey normale dönecek, sabırlı olun!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yetenek gerektiren bir proje üzerinde çalışıyorsanız bugün biraz duraksama yaşayabilirsiniz. Ne kadar düşünürseniz düşünün, ilerlemek için iyi bir yol bulamayacaksınız. Belki bir süre mola vermek ve başka bir şey yapmak en iyisidir. Kendinizi zorlamak yerine rahatlayın ve bazı şeylerin kendiliğinden gelişmesine izin verin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, sezgileriniz bugün çok yüksek bir düzeyde çalışıyor! Hayattaki küçük şeyleri takdir etmeniz sadece size değil, aynı zamanda yakınınızdaki insanlara da yardımcı olacaktır. Açık fikirliliğinizi ve benzersiz bakış açınızı biriyle paylaşın. Yeni bakış açınız, o kişide yeni bir farkındalık sağlayabilir. Birlikte yürüyüşe çıkın ya da güzel bir yemek yapın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, sezgisel güçlerinize güveninizi kaybediyorsanız endişelenmeyi bırakabilirsiniz! İnancınız, günün ilerleyen saatlerinde olağandışı bir gelişme ile tekrar sağlanacaktır. Bu olduğunda, ne düşündüğünüzü ve nasıl hissettiğinizi kontrol edin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son zamanlarda parasal konular epey canınızı sıkmış. Endişeleriniz muhtemelen durumun gerçeğinden çok daha olumsuz. Nesnel olun ve gerçekleri öğrenmek için bütçenizi gözden geçirin. Her şeyi kontrol ettiğinizde çok rahatlayacaksınız. Ortada idare edemeyeceğiniz bir şey yok. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızda dışarı çıkabilir, biraz kafa dağıtabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, büyük bir olayla ilgili bazı haberler bugün sizi rahatsız edebilir ve kafanızı karıştırabilir. Çelişkili bilgiler olabilir ve insanlar konuyu daha da karmaşık bir hale getirebilir. Bu durumun sizi nasıl etkileyeceği konusunda endişelisiniz. Rahatlayın, gerçek birkaç gün içinde ortaya çıkacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün çevrenizdeki kadınlar sizin için önemli bir güç olacak, bu yüzden onları her zamankinden daha büyük bir dikkatle dinleyin. İşlerinizdeki karmaşıklığı görmeye çalışın. Ayrıntıların sizi durdurmasına izin vermeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kendinizi sevdiğiniz insanlarla çevrelemek, her zaman yapmak istediğiniz bir şey, ama oldukça iddialı bir istek. Programlarınızı ayarlamak zor olabilir, fakat bugün çevrenizdeki enerji her zamankinden daha pozitif, bu yüzden herkesi keyifli bir akşam için bir araya getirmeyi düşünebilirsiniz.
yuksektopuklar.com

Günlük burç yorumu 19 Nisan 2019 burçlar Günlük burç yorumları