Göbek Yağlarından Kurtulmanın 3 Yolu

Göbek yağları başımızın belası. O bölgede her geçen gün büyüme mi var ? Kendinizi şişmanlamış hissetmenize mi yol açıyor ? Size vereceğimiz 3 tiyo ile kolayca göbek yağlarınıza güle güle fit bir görünüme merhaba diyeceksiniz. Kısa sürede göbek yağlarından kurtulabilir miyim diye soranlar ! Beslenme uzmanları ve spor eğitmenlerinin tavsiyelerini bir araya getirip sizler için etkili yolu öğrenmeye çalıştık. Ayrıca yağlardan kurtulmanıza yardımcı olucak bir çok karışımda bu sayfada yer alacak.

Limonlu Maydonozlu Su Karışımı

Limonlu Maydonozlu Su Karışımı

Bedeninizi toksinlerden arındırmada en çok işe yarayan bitkilerin başında gelir limon. Maydonozun faydalarıda limon gibi saymak ile bitmez. Özellikle maydonoz; böbrek, karaciğer ve idrar yolları üzerinde dezenfekte edici bir etkiye sahiptir. Maydonoz ve limon karışımı içeceğiniz sabahları aç karnını içmeniz karın yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Tarifi : 

Bir bardak ılık suyun içine bir tam limın suyu ve 10 sap maydonozu ekleyerek mikserinizde güzelce karıştırın. Kahvaltıdan 15 dakika önce aç karnına bu karışımı için. 15 gün boyunca bu karışımı uygulayın. 5 gün arayla tekrar başlayabilirsiniz.

gobekten kurtulmak gobek nasıl erir göbek yaglarından kurtulmak limonlu maydonozlu suyun faydaları göbek yağlarından kurtulma diyeti göbek yağlarından nasıl kurtulurum