Facebook'ta Şifrenizi Çalmalarının Yeni Yolu Sazan Yöntemi

Facebook'ta Şifrenizi Çalmalarının Yeni Yolu Sazan Yöntemi

Yeni Facebook şifre Çalma Yöntemi Olan Sazan Yöntemiyle Sizleri Başbaşa Bırakıyorum
    
      Gün geçmiyor ki yeni yetmeler sazanları avlayıp sosyal medya hesaplarını çalmaya görsünler !
Evet tam olarakta durum budur, aşağıda ki fotoğraf bir ekran görüntüsüdür. Görmüş olduğunuz gibi sol tarafta sanki facebook'un sahibi Mark Zuckerberg  facebook'un yeni bir özelliği anlatıyormuş gibi bir görsel hazırlanmış. Hatta bir de yeşi yazıyla onay verdi gibi olayı bitirici ve referans gösteren birkaç yazı koymuş bu arkadaşlar :)

 Fazla Merak'ın Sonu !

Bu durumu merak eden arkadaşlar hemn şifrelerini yazıp enter tuşuna basıyorlar . Sonra HoOOP !  uğraşıp didinip takipçi kastığın facebook hesabın sabun köpüğü gibi ellerinden kayıp gitmiş ! senin hesabını çalan kişiyse hesabında ki kızlara , " Selam Bebek "  ile başlayan cümleleri çoktan kurmaya başladı bile. Bu son yazdıklarım uç örnekler olsa da hesabınızın çalınmasından berbat değildir sanırım.

Sadece Facebook'a Özel Bir Durum Değil !

         Bu durumu sadece Facebook'a has bir durum sanmayın aynısı ile Twitter,Linkedin veya diğer sosyal paylaşım hesaplarında da karşılaşabilirsiniz.

"1numaram.com"  olarak sizleri bilinçlendirmeyi sağladıysak ne mutlu bize, gerisi sizin dikkatinize kalmış...

facebook şifre kırma şifre çalma facebook şifre kırma facebook şifre çalmak parola sazan yöntemi 1numaram.com Mark Zuckerberg twitter sosyal medya sosyal paylaşım dikkat linkedin