'Cinsel ilişkileri yok, amca yeğen ilişkisi bu'

Hande Bermek’ten şok sözler

Hande Bermek’ten şok sözler: Murat Başoğlu ve Burcu’nun cinsel birliktelikleri yok’

Yeğeni Burcu Başoğlu ile teknesinde son derece samimi bir şekilde görüntülenen ve aşk haberleri çıkan Murat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek sessizliğini bozdu. Aylar sonra konuşan Hande Bernek'in sözleri şaşkınlık yarattı.

Kocası Murat Başoğlu ile boşandıktan sonra geride bıraktığımız günlerde yeniden bir arada görüntülenen Hande Bermek yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. “Murat’ı sevdim, seviyorum ve seveceğim’ diyen Bermek, Posta Gazetesi’nden Alev Gürsoy Cimin’e konuştu. İşte Hande Bermek’in dikkat çeken ve çok konuşulacak o ifadeleri: “O fotoğrafların sadece bir karesi Burcu ile Murat'a ait. Diğerlerinin onlara ait olup olmadığı belli değil. Murat ile Burcu'nun cinsel ya da duygusal bir birlikteliği yok. Amca-yeğen ilişkisi bu. ‘Kararı yargı verecek' diyor ve susuyorum…

Burcu ile aramız her zaman çok iyiydi. Olayı ilk öğrendiğimde ‘Sevgiyle kucaklıyorum' dedim. Herkes buna çok takıldı. Bakın, ben hayatta her şeyin bir deneyim olduğuna inanıyorum. Her şey insanlar için, herkes her şeyi yaşayabilir.

Murat'a güveniyorum, insanlar hata da yapabilir. Ben hâlâ fotoğraflara inanmıyorum. Ayrıca unutmayın ben boşandım. Karı-koca ilişkime nokta koydum. Murat daha önce beni başka biriyle aldattı. Bu boşanmanın temelinde de böyle bir şey yatıyor. İnsan hata yapabilir ama bu hatanın tekrarı başka bir şeydir. Bugün de Murat'ı kişilik, kimlik, karakter, erkek, insan olarak çok seviyorum ve de saygı duyuyorum. Herkes seçimlerinde özgürdür. Murat beni değil, kendini aldattı. Bunun sonucuna katlanacak.

Yuvası yıkıldı işte. Her şerde bir hayır vardır. Artık yakamızdan düşsünler. Oğlumuz var. Toparlanmamız lazım. Bırakın, ne olduysa bunun kararını yargı versin.Murat beni seviyor, ben de onu seviyorum. Ama insan olarak. Karı-koca ilişkisi bitti. Ben Murat'ı sevdim, seviyorum ve de seveceğim. Hem de her zaman seveceğim. O da benim için aynı şeyleri hissediyor.”

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/hande-bermek-murat-ve-burcunun-cinsel-ya-da-duygusal-birliktelikleri-yok/

Son dakika haberleri hande bermek murat başoğlu burcu başoğlu murat başoğlu haberleri