Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Düzenlediği 7. Uuslararası Ankara Şenlikleri Başlıyor

7. Ankara Şenliklerinde Hangi Sanatçılar Sahne Alacak

7. si düzenlenen Uluslararası Ankara Şenlikleri başlıyor. Bu yıl 7. si düzenlenecek olan Ankara Şenlikleri 3 yıl boyunca ara vermişti. Ve sonunda tekrar uzun bir aradan sonra ankaralılara 29 Temmuz'da Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında konser ziyafeti çekmeye devam edecek.

Büyük Ankara Festivalinde Hangi Sanatçılar Var ?

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Uluslararası Büyük Ankara Festivali , 3 yıl aradan sonra Ankaralılarla 7. kez buluşuyor. 29 Temmuz'da Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında başlayacak olan bu keyifli festival 6 Ağustos'a kadar devam edecek.

 

Festivalede Ankaralılar, pop müziğinin en güçlü ve sevilen sanatçılarından olan ; Funda Arar, Işın Karaca, Ferhat Göçer, Serdar Ortaç, Mustafa Ceceli, Demet Akalın, Gülşen, İrem Derici ve Emre Aydın'ın vereceği konserlerle hem eğlenecek hem de keyifli ve romantik şarkılarını dinleme şansı bulacak.

 

Her gece 2 ünlü sanatçının konser vereceği ankara festivalinde, özgün, fantezi ve arabesk müziğinin ünlü ve sevilen sanatçılarından Linet, Uğur Işılak, Serkan Kaya, Ali Şan, Ankaralı Coşkun,  Mustafa Taş, İbocan, Hüseyin Kağıt , İsmail Türüt, Nihat Doğan  ve Seccad Mehmedi  de birbirinden güzel ve sevilen  şarkılarını söyleyecek. 

büyük ankara festivali konser programı Uluslararası Büyük Ankara Festivali Ankara Şenlikleri Başlıyor Funda Arar Işın Karaca Ferhat Göçer Serdar Ortaç Mustafa Ceceli Demet Akalın Gülşen İrem Derici ve Emre Aydın Linet Uğur Işılak Serkan Kaya Ali Şan Ankaralı Coşkun Mustafa Taş İbocan Hüseyin Kağıt İsmail Türüt Nihat Doğan Büyük Ankara Festivalinde Hangi Sanatçılar Var etkinlik haberleri