Akrep Burcunun En Bilinen 7 Karakteristik Özelliği

Burçlar kuşağının en gizemli burcu akrep en çok da ciddi ve gergin duruşuyla bilinir.

Burçlar kuşağının en gizemli burcu akrep en çok da ciddi ve gergin duruşuyla bilinir. Çok iyi gözlem yeteneği olduğu için sürekli bir şeyleri sorgular ve derinlemesine inceleme yapar; bir akrepten daha iyi analiz yapanı bulamazsınız desek yeri. Fiziksel özelliklerine baktığımızda genellikle akreplerin orta veya uzun boylu ve kalın vücutlu, yuvarlak yüzlü ve koyu renkli saçları olduğunu görürüz

1. Tutkularını her şeyden çok sahiplenir


Akrebi tek kelimeyle tanımlamak gerekirse “tutkulu” demek yeterli olur aslında. Şayet 12 burç arasında akrepten çok hayata tutkuyla bağlananı göremezsiniz. Cinsel olarak güçlü olmalarından kaynaklı büyük arzuları olur. Böyle dedik ama sanmayın ki akrepler aldatır ya da yalan söyler… İlişkilerinde sadakate çok önem verirler.

2. En güvenilir sırdaş


Yakın çevrenizde bir akrep varsa sırrınızı sizden daha iyi saklayacağına emin olun. Duygularını belli etmeyen akrepler, kendi hislerini gizlediği gibi en iyi sır tutan insanlar olarak karşımıza çıkarlar. Çekici görünmelerinin altındaki temel sebep de bu gizemli duruşlarından gelir.

3. Kuşkucu ve zor güvenir


Ona söylenen her şeye kuşkuyla yaklaşan akrepleri bir şeye ikna etmek oldukça zorlayıcı olur. Hiçbir şeye kolayca inanmayan şüpheci akrepler inandığı şeyi de sonuna kadar savunur ve asla kararlı duruşundan ödün vermez. Bu huyu onların başka insanlara da kolay güvenmesini engeller, uzun bir süre güvenini kazanmak için uğraşmanızı gerektirir. Ama size güvenmeye başladığı an fazlasıyla cömert olur ve sizin için her şeyi yapabilir.

4. Hırslı ve fazlasıyla kıskanç


Akrep burcu insanları her şeyi kontrol etmek ister. Bu kontrol arzusu da onların kıskanç ve fazla sahiplenici davranmasına neden olur. Kıskançlığından dolayı daha yoğun ve güçlü duygulara sahip olan akrepler üstüne bir de tutkuları eklenince fazlasıyla büyüleyici olurlar. Büyük hırsları olur ve bu durum çalışkanlıklarıyla da birleşince iş hayatında başarıya ulaşırlar.

5. iyi bir gözlemle beyin okuyabilir


Akreplerin gözlemci özelliğinden bahsetmiştik, ancak sezgilerinden hiç bahsetmedik! Sezgisel gücü çok yüksek olan akrep burcu insanları sizin aklınızdan geçeni adeta orada yazılıymış gibi okuyabilir. Yalancı insanlar olmadıkları için de sizin yalan söylediğinizi kısa sürede yüzünüzden anlar, sonrasında fırtınayı koparır! Yalandan hiç hoşlanmadığı gibi yalancının da cezasını kısa sürede verir.

6. Gerçeklerden kaçmayacak kadar dayanıklı


Her şeye gerçekçi yaklaşan akrepler ne kadar acı da olsa gerçeklerden asla kaçmazlar. Kendini kandırmadığı gibi karşısındakinin zayıf yönünü fark ederse bunu kullanabilir. Bir akrebin vücut yapısı fazlasıyla dayanıklı olur ve özellikle sağlık sorunlarıyla çok rahat başa çıkabilirler.

7. Gerçek bir akrep gibi zehirli


Bir akrebin çelişkili bir karakteri olur, cömert ve sevgi dolu davranır ancak çoğu zaman gerçek bir “akrep” gibi zehirleyebilir de. Ukala insanlardan hoşlanmaz ve bulunduğu ortamda birinden rahatsız olduysa rahatça laf sokabilir, üstüne gidebilir. Gerçek bir akrep olması nedeniyle intikam arzusuyla dolup taşar, şeytani şeyler yapabilir, aman dikkat!

The post Akrep Burcunun En Bilinen 7 Karakteristik Özelliği appeared first on .listelist

Akrep Burcunun En Bilinen 7 Karakteristik Özelliği burçlar