7 KARILI SEYFİ - Mizah Kitabı

Galatadan, Sultanahmet'e Kahkahalı Roman

Galatadan, Sultanahmet'e Kahkahalı Roman

         Hayatın keşmekeşliği içinde belki biraz tebessüme ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu görevi fazlasıyla üstlenebilecek bir kitap bu "7 Karılı Seyfi " kitabı. Mizah kitabı dendiğinde aslında çok fazla seçenek yok diyebiliriz. Yazar Dilşad Akçaoğlu, bu kısıtlı alana bomba gibi girerek bizlere "7 Karılı Seyfi" kitabını kazandırmış bulunuyor.

Oldukça  keyifli, merak ettirici ve kitabın ana karakteri olan Seyfi'nin başından geçen fevkalade komik bir hikaye anlatılıyor kitapta açıkçası. Olay İstanbulda geçiyor ve Seyfi karakteri kitap boyunca iddiaya girme huyunun başına açtığı komik olaylarla uğraşıp duruyor.

Bu Mükemmel Kitabı Satın Almak İçin

GİTTİGİDİYOR

https://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/7-karili-seyfi-509659632

GOOGLE PLAYhttps://books.google.com.tr/books/about/7_Kar%C4%B1l%C4%B1_Seyfi.html?id=Ty-0DwAAQBAJ&redir_esc=y

Seyfi, Topkapı Sarayı?nın önüne ite kaka gelebilmişti.

İki yüksek alkollü birayı hızlıca diklediği için kafası Jüpiter'e yakıncaydı ve sanki uzansa sigarasını da güneşten yakabilecekti.

Kafası iyi olduğu için aklından "Fatih Sultan Mehmet saray da mıdır acaba? Saraydaysa, rica eder bu gece onlarda kalırım belki, sabahta çıkar giderim nolcakmış? Hem belki gece Play Station atarız!? " diye aklından geçirdi Seyfi, alkolün etkisiyle.

Birde bok gibi bir kahkaha patlattı, Sirkeciden Gülhane'ye kadar yankılanan.

Artık bu kafayla Galata Kulesinden atlayabilirdi. " Ah ulan Cavidan! " dedi Seyfi Haliç'e doğru.

Ana yola ulaştı Seyfi, taksinin birine el etti. Taksi, iri jantları, mor ışıkları ve erotik ambiyansıyla kırk üç numara ayakkabılarının üstüne park etti Seyfi'nin.

roman kitap mizah 7 karılı seyfi yedi karılı seyfi komik komik roman komik kitap mizah kitapları dilşad akçaoğlu book