+18 Film Oyuncuları 300 $ Kazanıyormuş !

Ünlü Menejer Derek Hay, bu alanda çalışan kadın ve erkeklerin ne kadar kazandığını açıkladı. Özellikle bu işi amatör yapanların oldukça fazla olduğunu belirten Derek Hay bu oyuncuların sanıldığı kadar çok para kazanamadığını belirtti.

+18 OYUNCUSU EĞER AMATÖRSE 300 $ ALIYOR.

Bu sektörde yeni olan amatör oyuncuların 300 dolar aldığını belirten Derek Hay, Sanıldığı gibi milyon dolarlar kazanılmadığını belirtti. Oldukça fazla amatör oyuncunun bulunduğunu belirten Menejer Hay amatör oyuncuların sektörde kazancının az olduğunu belirtti. Her saniyede 28 Bin insan internet üzerinden cinsel içerikli film izlediğini belirten Derek Hay, sadece ünlü yıldızların binlerce dolar kazandığını belirtiyor

ORTA SEVİYELİ OYUNCULAR SAHNE BAŞINA BİN DOLAR ALIYOR

Derek Hay, sahibi olduğu LA Direct Models adlı ajansda sektöre yeni oyuncular bulduğunu belirterek kendisininde oyuncu olduğunu ve orta seviye oyuncuların sahne başına 1.000 $ aldıklarını belirtti.

2. Bir kadın Sahneye Dahil Olursa Kazanç 600$

Çekilen sahne ikinci kadın ile geçiyorsa kazanç 600 dolarlara kadar iniyor. Bu kazanç karşı oyuncunun ününe göre yüzde 10 ile 20 arasında aşağı-yukarı oynayabiliyor.

En çok Yılda 500 Bin $ Kazanıyorlar

Sektörde çok para olduğunu düşünerek bu sektöre girenlerin pişman olduğunu belirten Hay, çok ünlü olunursa ancak yılda 500 bin$ kazanacağını belirtiyor.

Hay sektörde diğer çalışanların kazancını şu şekilde açıkladı :

kameraman: 600 dolar

yönetmen: 1000 dolar

senaryo yazarı: 300 dolar

+18 +18 yıldızlar +18 yıldızlar ne kazanıyor